Jesteś tutaj:   AutoGO KupGOKupGO Kup Go


KUPGO, a nie będziesz żałował!


KupGo
 - Nowa jakość w portalach z ogłoszeniami motoryzacyjnymi.

Jedyny taki portal motoryzacyjny na rynku !


W naszym portalu znajdziesz  samochody wyłącznie bezpośrednio od właściciela.

Dla Ciebie każde auto zostało przez nas osobiście zweryfikowane.

Abyś nie musiał niepotrzebnie jechać oglądać pojazd  i się rozczarować, wszystkie osobiście widzieliśmy i zweryfikowaliśmy co do wyglądu zewnętrznego i dokumentów.

Zanim pojedziesz go oglądać, oprócz telefonu do właściciela możesz zadzwonić też do naszego pracownika, który widział ten pojazd i sporządził protokół oględzin. Udzieli Ci niezależnych informacji na jego temat.

Jeżeli chcesz, możemy też dla Ciebie zdiagnozować  jego stan techniczny u niezależnego rzeczoznawcy lub w stacji diagnostycznej, wystarczy, że do nas zadzwonisz.

Ceny pojazdów wystawionych na naszym portalu nie zawierają żadnej marży, płacisz dokładnie tyle ile uzgodnisz z właścicielem.

Ponadto, jeżeli zdecydujesz się kupić pojazd z naszego portalu pomożemy Ci bezpiecznie i wygodnie przeprowadzić transakcję jego zakupu, nasz Mobilny Doradca Motoryzacyjny przygotuje komplet potrzebnych dokumentów, które podniosą bezpieczeństwo transakcji, nie będziesz też musiał chodzić do urzędu skarbowego i odprowadzać  podatku PCC, gdyż wszystkie formalności łącznie z opłatą załatwisz w momencie zakupu.

Za całą naszą obsługę, nie zapłacisz dodatkowo ani grosza ! Wszystkie Twoje koszty mieszczą się w opłacie zamiast podatku PCC.

Szukając używanego samochodu zawsze zaczynaj od portalu kupgo.pl

Zawsze kupuj używany samochód na kupgo.pl

To się naprawdę opłaca !

 

Znajdź Mobilnego Doradcę w swojej okolicy

Google+